KONVOJ OF LIBERTY na Javorníku
středa, 3. května 2017
Dne 4.května ve večerních hodinách dorazí na Javorník konvoj vozidel připomínající závěr II. světové války a obsazení západní části Československa vojsky Spojených států Amerických. Jak je známé, na Švehlově chatě působili američtí vojáci po delší čas.














